Anonoim Şirket Kuruluş Giderleri 2021 Yılında Ne Kadar Oldu ? 

    2021 yılında anonim şirket kuruluş giderleri ne kadar oldu ? 2021 yılı anonim şirket kuruluş masrafları nelerdir ?  aş açılış masrafları nelerdir, aş kuruluş ücreti ne kadar oldu ? 2021 aş kuruluş noter giderleri, aş kuruluş muhasebe ücreti, anonim şirket kuruluşu toplam maliyet ne kadar ? Aş kuruluşunda toplam giderler nedir ? 

 

    Yasal uygulamalarda yapılan değişiklikler ile , anonim şirket kuruluşu esnasında yapılan  masraflar düşürülmüş ve şirket kuruluş maliyeti eskiye nazaran bir miktar azalmıştır.

17.01.2021 Güncel

Etiket; anonim, şirket, aş. kuruluş, gider, maliyet, 2021 anonim şirket kuruluş maliyeti, anonim şirket kuruluş giderleri nedir , anonim şirket kuruluşu masrafları nelerdir, 2021 aş şirket kuruluşu toplam giderleri, 2021  şirket açılışı toplam maliyeti, 2021 AŞ kuruluş maliyeti, anonim AŞ kuruluş giderleri nedir , aş şirket kuruluşu masrafları nelerdir, 2021 aş kuruluşu toplam giderleri

2021 LİMİTED ŞİRKET KURULUŞ GİDERLERİ

 Limited Şirket Kuruluş Giderleri

 İşinize özel ayrıntılı maliyet tablosunu ÜCRETSİZ almak ve destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2021 YILINDA ANONİM ŞİRKET KURULUŞU TOPLAM MALİYETİ NE KADAR ? 

 

    Anonim şirketin kuruluş sürecinde karşılaşılan başlıca giderler ;  noter giderleri, ticaret odası kayıt ve ilan giderleri, vergi dairesi kayıt giderleri , şirket kuruluş hizmet giderleri 'dir. 2021 yılı , minimum verileri dikkate alınarak, ortalama limited şirket kuruluş giderleri 2.571 TL - 2. 700 TL civarıdır.

 

   Bu tutar , şirketin ortak sayısı, yabancı ortaklık durumu, müdür sayısı, sektörü, faaliyet alanı sayısı gibi kriterlere göre bir miktar değişiklik gösterebilir. 

 

   Bir örnek ile hazırladığımız, Ayrıntılı güncel giderler listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.