Limited Şirket Kuruluş Giderleri 2021 Yılında Ne Kadar Oldu ? 

    2021 yılında Limited şirket kuruluş giderleri ne kadar oldu ? 2021 yılı limited şirket kuruluş masrafları nelerdir ?  ltd. açılış masrafları nelerdir, ltd kuruluş ücreti ne kadar oldu ? 2021 ltd kuruluş noter giderleri, ltd kuruluş muhasebe ücreti, limited şirket kuruluşu toplam maliyet ne kadar ? Ltd kuruluşunda toplam giderler nedir ? 

 

    Yasal uygulamalarda yapılan değişiklikler ile , limited şirket kuruluşu esnasında yapılan  masraflar düşürülmüş ve şirket kuruluş maliyeti eskiye nazaran bir miktar azalmıştır.

17.01.2021 Güncel

Etiket; limited, şirket, ltd.kuruluş, gider, maliyet, 2021 limited şirket kuruluş maliyeti, limited şirket kuruluş giderleri nedir , limited şirket şirket kuruluşu masrafları nelerdir, 2021 ltd. şirket kuruluşu toplam giderleri, 2021 ltd şirket açılışı toplam maliyeti, 2021 ltd kuruluş maliyeti, limited ltd kuruluş giderleri nedir , ltd şirket kuruluşu masrafları nelerdir, 2021 ltd kuruluşu toplam giderleri

gallery/limited şirket kuruluş maliyeti

2021 LİMİTED ŞİRKET KURULUŞ GİDERLERİ

 Limited Şirket Kuruluş Giderleri

 İşinize özel ayrıntılı maliyet tablosunu ÜCRETSİZ almak ve destek talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2021 YILINDA LİMİTED ŞİRKET KURULUŞU TOPLAM MALİYETİ NE KADAR ? 

 

    Limited şirketin kuruluş sürecinde karşılaşılan başlıca giderler ;  noter giderleri, ticaret odası kayıt ve ilan giderleri, vergi dairesi kayıt giderleri , şirket kuruluş hizmet giderleri 'dir. 2021 yılı , minimum verileri dikkate alınarak, ortalama limited şirket kuruluş giderleri 2.181 TL - 2. 250 TL civarıdır.

 

   Bu tutar , şirketin ortak sayısı, yabancı ortaklık durumu, müdür sayısı, sektörü, faaliyet alanı sayısı gibi kriterlere göre bir miktar değişiklik gösterebilir. 

 

   Bir örnek ile hazırladığımız, Ayrıntılı güncel giderler listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.