DÜNYA STANDARTLARINDA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

   Günümüzde başarının altın tepside sunulmadığı ve mücadele gerektirdiği bilinen bir gerçek. Bu bağlamda, çevrelerindeki iş ortamı dinamik olarak değişirken, duruma adapte olma mücadelesi verebilen az sayıda şirket, uzun yıllar boyunca kârlılıklarını sürdürebilmektedir. Yeni teknolojiler, yeni satış kanalları ve yeni iş modelleri gibi gelişmeler girişimci şirketlere fırsatlar sunarken; diğer kurumlar için ciddi zorluklar oluşturmakta.  Büyümek ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşmak isteyen şirketlerinse, bugünün karmaşık iş yapma ortamının farkına varması ve stratejilerini bu yapıya göre belirlemesi gerekmekte.

 

   İstanbulCota Yönetim Danışmanlık ekibimiz, Müşterilerimizin şirketleri ile ilgili bilgi ve belgeleri titizlikle inceleyerek gerçekleşmesi olası riskleri işletme yönetimine düzenli raporlamakta ve yol haritaları sunmaktadır.   Uzman ekibimiz, bugünün iş yapma ortamındaki en karmaşık sorunları çözüme kavuşturmak üzere; Yönetim Kurulu Üyeleriyle, başta Genel Müdür (CEO), Genel Müdür Yardımcıları (CFO, CMO, CSO, COO) olmak üzere tüm üst düzey şirket  yöneticileri ile çalışmaktadır.   

 

   Hizmet verdiğimiz müşterilerimize çözüm üretirken , "kendi işimiz olsaydı ne yapardık " , "kendi şirketimiz olsaydı, oluşabilecek risklere karşı hangi önlemleri alırdık"  tarzında yaklaşımlarla, işi her yönüyle ele alarak, benzersiz düzeyde pragmatik çözümler geliştiriyoruz.

 

    Yönetim danışmanlığı hizmetlerimizde; uygulanabilir, ölçülebilir ve güçlü etki yaratan tavsiyeler üreterek, sorunlar tümüyle çözüme ulaşana kadar, hizmet vermeye devam etme prensibiyle hareket ederiz.