Saç Ekimi Ve Bakım Merkezi İşyeri Açılışı Ve İzinler

Etiket; saç ekim merkezi, saç ekim merkezi nasıl açılır, saç ekim merkezi kuruluş giderleri, 2021 saç ekim şirketi kuruluş maliyeti, saç ekim ve bakım şirketi açmak, saç ekim ve bakımı için uygun şirket türü, saç ekim merkezi açılış işlemleri, saç bakımı ve ekimi işyeri açılış masrafları, saç ekim merkezi açmak için gerekli izinler, saç ekim ve bakım merkezi kuruluş izinleri, 2021 saç ekim şirketi gerekli izinler

Saç Ekimi Ve Bakım Merkezi İşyeri Açılış İşlemleri

17.01.2021 Güncel

     

Saç ekim şirketi nasıl açılır ? Saç ekim şirketi kuruluş işlemleri nelerdir,  Saç ekim şirketi nasıl kurulur, Saç ekim şirketi açılış maliyetleri nelerdir, Saç ekim şirketi kuruluş giderleri nelerdir,  Saç ekim şirketi kurmanın maliyeti nedir , Saç ekim şirketi açarken toplam giderler nedir ? Saç ekim şirketi için gerekli izinler, Bakım merkezi şirketi açmak için gerekli belgeler, Bakım merkezi şirketi merkezi şirket kuruluş ücreti nedir , Bakım merkezi şirketi nasıl kurulur, Bakım merkezi şirketi maliyeti nedir, Bakım merkezi şirketi açılışı toplam maliyeti ne kadar ?

 

 

      Saç Ekimi Ve Bakım Merkezi faaliyetlerine uygun işyeri açmak için, şahıs şirketi kurulabileceği gibi, işin özellikleri ve büyüklüğüne göre, sermaye şirketleride tercih edilebilir.  Şirketin bireysel veya sermaye şirketi olmasının, kanunlar açısından önemi yoktur.  Fakat, sermaye şirketleri , her zaman daha prestijli ve sağlayadığı ticari itibar daha fazladır.

       Saç Ekimi Ve Bakım Merkezi faaliyetleri için şirketin resmi olarak kayıt edilmesi süresi, tercih edilecek şirket türüne göre (bireysel veya sermaye şirketi ) farklılık gösterecektir. Şahıs şirketleri, gerekli evrakların hazırlanması durumunda , aynı gün kurulabilirken, limited veya anonim şirketlerde bu süre, ortalama 4 ila 6 iş günü olacaktır. 

 

      Şirket çeşitlerine göre kuruluş aşamaları ve kuruluş giderleri ile ilgili ayrıntılar için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz;

 

 1 - Bireysel Şirketler

 

Şahıs şirketi kuruluş işlemleri

 

Adi şirket-Adi Ortaklık kuruluş işlemleri

 

2- Sermaye Şirketleri

 

Limited şirket kuruluş işlemleri

 

Anonim şirket kuruluş işlemleri

 

 

 Saç Ekimi Ve Bakım Şirketi İçin Gerekli İzinler 

 

             İşyerinin resmi kuruluş süreçlerinde, vergi dairesi, ticaret odası, sosyal güvenlik kurumu (SGK) kayıtları, otomatik yapılmaktadır. Kuruluş işlemlerinin tamamlanmasından sonra, belediyeden işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı alınmalıdır.  

 

İşyerinin Açılından Sonraki Aylık Giderler ; 

      Saç Ekimi Ve Bakımı konularında faaliyetler yapacak işyerlerinin, standart olarak aylık katlanacakları masraflar aşağıdaki gibidir. Bu giderler, işletmenin  kar – zarar ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir;

 

  1. Her ay KDV

  2. Her ay çalışanınız var ise sigorta primi

  3. Her ay BAĞKUR priminiz

  4. Üç ay da bir ya da aylık Stopaj

  5. Üç ay da bir Geçici Vergi

  6. Yıl da bir Yıllık Gelir Vergisi ya da Kurumlar Vergisi

  7. Yıl da bir yasal defter tasdikleriniz

  8. Yıl da bir ya da iki meslek odası üye aidatlarınız.

  9. Aylık Mali Müşavir Ücretleri

 işinize özel ÜCRETSİZ bir maliyet tablosu almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. hızlı bir şekilde şirketinizi anahtar teslim kuruyoruz.